Balsam buzësh – Gjalpë Shea dhe Aloe – Aromë vanilje

  • Me dyll perimesh
  • Me vaj krunde orizi dhe gjalpë shea
  • Me ekstrakt BIO kalendule
  • Aromë vanilje

5 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 700

Nuk disponohet në magazinë.
(Porositeni pas disa ditësh)

  • Përshkrimi dhe përdorimi
  • Përbërësit

Përshkrimi dhe përdorimi

Me dyll perimesh
Me vaj krunde orizi dhe gjalpë shea
Me ekstrakt BIO kalendule

Balsam buzësh i karakterizuar nga një përqindje e lartë Gjalpi Shea dhe i pasuruar me vajra krunde orizi me veti të njohura zbutëse dhe hidratuese. Ekstrakti organik i Aloe-s me veti të njohura qetësuese, anti-inflamatore, hidratuese dhe antioksidante, i kombinuar me gjalpin Shea ndihmon në hidratimin dhe parandalimin e tharjes së buzëve.

Shënim:
Aromë vanilje

Nuk përmban:
KONSERVANCAT, PARAFINAT.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

Referenca NABC03

Vaji Kastori, Cetyl Ricinoleat, dyll nga palmat Carnauba, dyll Candelilla, Gjalp Shea, Vaji i Hidrogjenizuar kastorit, Eter Dikaprylyl, Vaji i Krundeve Oryza Sativa, Aroma, Vaji i Farës se Lulediellit, ekstrakt Aloe Vera.

error: Content is protected !!