Djeg yndyrnat – META SNELL – THERMOGENIK +

 

 • Djeg yndyrnat
 • Redukton depozitat yndyrore
 • Shton vitalitetin dhe energjine

 

 

30 tableta

L 2.900

Produkt i disponueshem

 • Përshkrimi dhe përdorimi
 • Përbërësit

Përshkrimi dhe përdorimi

Djeg yndyrnat

 • Djeg yndyrnat
 • Redukton depozitat yndyrore
 • Shton vitalitetin dhe energjine

Termogenic + përmban ekstrakte të portokallit të hidhur, matè dhe coleus, të dobishme për stimulimin e ekuilibrit të peshës trupore si pjesë e një diete me kalori të ulët që synon kontrollin e peshës trupore. Sarsaparilla vepron pozitivisht në funksionet e pastrimit të organizmit, kakao dhe kafeja jeshile mbeshtesin metabolizmin, kurse caji java redukton lengjet e teperta ne trup.

Mënyra e përdorimit
Rekomandohet të merret 1 tabletë në mëngjes dhenjë tabletë pasdite me një gotë ujë.

Shenim:
Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Produkti duhet të përdoret si pjesë e një diete adekuate me kalori të ulët duke ndjekur një mënyrë jetese të shëndetshme e shoqeruar mundesisht me aktivitet fizik. Kërkoni mendimin e mjekut nese e ndiqni dieten me shume se 3 jave .
Konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit nëse kushtet tuaja kardiovaskulare nuk janë normale. Nuk rekomandohet gjatë shtatzënisë, gjidhenies, dhe femijeve veçanërisht nën 12 vjeç. Përmban kafeinë . Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të dritës dhe nxehtësisë. Data e skadencës i referohet produktit të pahapur dhe të ruajtur siç duhet.

.

.

 • BRUCIA GRASSI
 • RIDUCE GLI ACCUMULI ADIPOSI
 • FAVORISCE VITALITÀ ED ENERGIA

Termogenic + contiene estratti di arancio amaro, matè e coleus, utili per favorire l’equilibrio del peso corporeo nell’ambito di una dieta ipocalorica volta al controllo del peso corporeo. Salsapariglia per un’azione positiva sulle funzioni depurative dell’organismo, cacao e caffè verde per il sostegno metabolico, tè di giava per il drenaggio dei liquidi in eccesso, caffeina e carnitina con effetto stimolatorio sul metabolismo.

Referenca NADI05

Agjentët përforcues: celulozë, fosfat trikalcium, gomë arabike. Coleus (Coleus forskohlii (Willd.) Bricq.) Ekstrakt i thatë i rrënjës i titruar në 10% në forskolin. Ekstrakt i thatë i frutave të papjekura të portokallit të hidhur (Citrus aurantium L. var. Amara), i titruar në 10% në sinefrinë. Sarsaparilla (Smilax aristolochiifolia Mill.) Ekstrakt i thatë i rrënjëve. Farat e ekstraktit të thatë të kakaos (Theobroma cacao L.) të titruara në 10% në teobrominë. L-Carnitine tartrate. Matè (Ilex paraguariensis A. St. Hill) lë ekstrakt të thatë të titruar në 4% në kafeinë. Kafe jeshile (Coffea arabica L.) ekstrakt gjysmë i thatë i titruar në 45% në acid klorogjenik (kafeinë <= 2,5%). Çaji Java (Orthosiphon aristatus (Blume) Miq.) Ekstrakt i thatë i gjetheve i titruar në 0.1% në sinensetin. Kafeinë pa ujë. Agjentët kundër ngjitjes: kripërat e magnezit të acideve yndyrore, dioksidi i silikonit.

error: Content is protected !!