Krem per Hemorroide pomade – EMOR-of

  • ASTRINGENT
  • ZVOGELON EJTJEN
  • HIDRATUES
  • SHERON PLAGET

50 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 1.800

Produkt i disponueshem

  • Përshkrimi dhe përdorimi
  • Perberesit

Përshkrimi dhe përdorimi

  • ASTRINGENT
  • ZVOGELON EJTJEN
  • HIDRATUES
  • SHERON PLAGET

Krem per Hemorroide pomade – EMOR-of ka si bazë hardhinë e kuqe, bistortën, Rusco, vajin e gështenjës dhe farës së rrushit, të cilat veprojnë në sinergji për mirëqenien e mikroqarkullimit venoz.

Është e pasuruar me Gjalpë Shea dhe Cera Alba për të rritur fuqinë e tij zbutëse.

Është i pranishëm lengu i lajthisë i cili ka një veprim astringent dhe tonifikues në enët e gjakut.

Krem per Hemorroide pomade – EMOR-of është një formulë e pasuruar me përbërës qetësues të bazuar në Allantoin, Vitaminë E dhe Acid Hialuronik që nxit rigjenerimin e epitelit.

Mënyra e përdorimit
Aplikoni një sasi të vogël produkti nga jashtë në zonën perianale sipas nevojës.
Përsëriteni sipas nevojës disa herë në ditë.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

 NAEM02
.
.
.

ASTRINGENTE
RIDUCE IL GONFIORE
IDRATANTE
PROMUOVE LA GUARIGIONE DELLE FERITE

EMOR-off Pomata a base di Vite Rossa, Bistorta, Rusco, Ippocastano e Olio di Vinacciolo, che agiscono in sinergia per il benessere del microcircolo venoso. È arricchita con Burro di Karitè e Cera Alba per esaltarne il potere emolliente. È presente acqua di Amamelide che esplica un’azione astringente e tonificante dei vasi sanguigni. Formula arricchita con ingredienti lenitivi a base di Allantoina, Vitamina E e Acido Ialuronico che favorisce la rigenerazione dell’epitelio.

Il modo d’uso
Applicare al bisogno una piccola quantità di prodotto esternamente all’area perianale. Ripetere al bisogno.

 

 

 

 

Glicerinë, Aqua, vaj vegjetal të hidrogjenizuar, vaj të farës Ricinus communis, Gjalpë Butyrospermum parkii, Alkool cetearyl, Cera Alba, Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Vaj i Farës Vitis Vinifera, Uji i Gjetheve Hamamelis virginiana, Aesculus Root Exotractataus, Rustactanum Extract, Rusculus Ro Ekstrakt, Ekstrakt i gjetheve Vitis vinifera, Allantoin, Hialuronat natriumi, Tokoferol, Dylli Copernicia Cerifera, Glukozid Cetearyl, Benzoat Natriumi, Sorbat kaliumi.

error: Content is protected !!