IDRATANTE – Balsam buzësh hidratues

 • BIOLOGJIKE
 • HIDRATUES
 • PARANDALON BUZËT E PASURRA
 • E BËN LËKURËN TË BUTË

4,5 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 700

Produkt i disponueshem

 • Përshkrimi dhe përdorimi
 • Perberesit

Përshkrimi dhe përdorimi

 • BIOLOGJIKE
 • hidratues
 • PARANDALON BUZËT E PASURRA
 • E BËN LËKURËN TË BUTË

Formulë e pasuruar me acide yndyrore, vitamina dhe kripëra minerale nga qumështi i gomarit, e cila ndihmon në ruajtjen e lëkurë të butë dhe të mëndafshtë.
Me shtimin e vajit të ullirit, veprimi përfundimtar është të sigurojë një hidratim të thellë dhe elasticitet në buzë. Indikohet si trajtim për kompresat në zonën labiale dhe në gropën nën hundë për të përforcuar filmin hidrolipidike.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

COD. NABC05

.

.

 • BIOLOGICO
 • IDRATANTE
 • PREVIENE LE LABBRA SCREPOLATE
 • RENDE LA PELLE MORBIDA

Formula arricchita con di Acidi Grassi, Vitamine e Sali Minerali provenienti dal Latte d’Asina, che contribuisce a mantenere la pelle morbida e setosa. Con l’aggiunta dell’Olio di Oliva, l’azione finale è quella di apportare una profonda idratazione ed elasticità alle labbra. Indicato come trattamento per impacchi nell’area labiale e del solco sotto nasale per rinforzare il film idrolipidico.

COD. NABC05

Ita : Ricinus Communis Oil, Candelilla Cera, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Octyldodecanol, Cera Alba, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Olea Europaea Fruit Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Donkey Milk, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil* *Mp da origine biologica   Alb: Vaji Ricinus Communis, Candelilla Cera, vaji i farës Simmondsia Chinensis, Octyldodecanol, Cera Alba, vaji i bërthamës së armenisë Prunus, vaji i frutave Olea Europaea *, Gjalpi i farës së kakaos Theobroma, vaji i farës Plukenetia Volubilis, vaji i farës së farërave Plukenetia Volubilis, vaji i farërave të hidrogjenizuara, butafortë e hidrogjenizuar. Acetat, Aroma, Vaj i Farës Helianthus Annuus * * Mp me origjinë biologjike

error: Content is protected !!