NUTRIENTE – Balsam buzësh Ushqyes

 • BIOLOGJIKE
 • RIPARON LËKURËN E PRAKTUAR
 • NDIHENI THELLË
 • me Propolis dhe Mjaltë

4,5 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 700

Produkt i disponueshem

 • Përshkrimi dhe përdorimi
 • Perberesit

Përshkrimi dhe përdorimi

 • BIOLOGJIKE
 • RIPARON LËKURËN E PRAKTUAR
 • NDIHENI THELLË

Virtytet e jashtëzakonshme të mjaltit, të lidhura me vetitë e njohura zbutëse të Propolisit dhe vetitë rigjallëzuese të Farat e jojobës nxisin një veprim të lartë zbutës dhe riparues të epitelit të dehidratuar, duke i rikthyer ato kompaktësia natyrore.
Një grup përbërësish natyralë që ushqejnë thellë, i mbyllur në një formulim të vetëm, përmirësojnë notat shqisore, duke ofruar një përvojë unike të rehatisë.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

COD. NABC06

.

.

 • BIOLOGICO
 • RIPARA LA PELLE SCREPOLATA
 • NUTRE IN PROFONDITÀ

Le prodigiose virtù del Miele, associate alle rinomate proprietà emollienti della Propoli, e a quelle rivitalizzanti dell’Olio di
Semi di Jojoba, favoriscono un’elevata azione addolcente e riparatrice dell’epitelio disidratato, restituendo alle labbra la loro
naturale compattezza.
Un pool di ingredienti naturali che nutrono in profondità, racchiusi in un’unica formulazione, esaltano le note sensoriali,
offrendo un’esperienza unica di comfort.

COD. NABC06

Ita : Ricinus Communis Oil, Candelilla Cera, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Octyldodecanol, Cera Alba, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Olea Europaea Fruit Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Propolis Extract, Mel Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil*. *Mp da origine biologica   Alb: Vaji Ricinus Communis, Candelilla Cera, vaji i farës Simmondsia Chinensis, Octyldodecanol, Cera Alba, vaji i bërthamës së armenisë Prunus, vaji i frutave Olea Europaea *, Gjalpi i farës së kakaos Theobroma, vaji i farës Plukenetia Volubilis, vaji i farave të hidrogjenizuara, butatraksioni i jashtëm , Tokoferil acetat, Aroma, Vaj i farës së Helianthus Annuus *. * Mp me origjinë biologjike

error: Content is protected !!