TIMO PLUS – Krem Balsamik

  • Krem balsamik për gjoksin, shpinën dhe fytin
  • Lehtëson çrregullimet e sistemit të frymëmarrjes
  • Me vajra esenciale të trumzës së kuqe dhe eukaliptit
  • E pasuruar me vaj bajamesh

 100 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 1.600

Produkt i disponueshem

  • Përshkrimi dhe përdorimi
  • Përbërësit

Përshkrimi dhe përdorimi

TIMO PLUS – krem ​​balsamik

Një krem ​​balsamik i bazuar në vajin esencial të Trumzës së Kuqe, me veti të njohura antibakteriale. Vaji esencial i eukaliptit dhe mentolit krijojnë një efekt balsamik dhe së bashku me trumzën e kuqe ndihmojnë në lehtësimin e sëmundjeve të shkaktuara nga të ftohtit dhe të gjithë faktorëve të aftë për të kundërshtuar funksionimin normal të sistemit të frymëmarrjes.
I pasuruar me vaj bajameje të ëmbël dhe vitaminë E me një efekt zbutës dhe restaurues.

Mënyra e përdorimit: Timo Plus
Aplikoni një sasi të vogël produkti në zonën e prekur dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.
Në rast të ftohjes aplikojeni kremin disa herë në ditë në gjoks, shpinë dhe fyt.
Përdorimi i jashtëm.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

Shënim:
Testuar dermatologjikisht – Nuk është testuar te kafshët – Nikel i testuar

Nuk përmban:
PARFUM, ALKOOL, PARABEN, SILIKONE, PARAFINA OSE DERIVATE NAFTE, CESORË FORMALDEHID, BYRA, DERIVATE KAFSHORE, FENOKSIETANOL, EDTA, BHA / BHT, PEG / PPG

.

.

Pomata balsamica con oli essenziali di timo eucalipto e mentolo.
Una crema balsamica a base di olio essenziale di Timo Rosso, dalle note proprietà antibatteriche. L’olio essenziale di eucalipto e il mentolo creano un effetto balsamico e uniti al timo rosso, aiutano ad alleviare i disturbi causati dal freddo e da tutti i fattori in gradodi contrastare il normale funzionamento dell’apparato respiratorio.
Arricchita con olio di mandorle dolci e vitamina E dall’effetto emolliente e riepitelizzante

krem ​​balsamik

Note:

Dermatologicamente testato Non testato su animali (Reg. 1223/2009) Nichel tested
Sottotitolo:
TIMO PLUS – Pomata Balsamica

Non contiene:
PROFUMO, ALCOL, PARABENI, SILICONI,PARAFFINE O DERIVATI DEL PETROLIO, CESSORI DI FORMALDEIDE, COLORANTI, DERIVATI ANIMALI, FENOSSIETANOLO, EDTA,BHA/BHT,PEG/PPG

Kodi referues NAPO06

Ujë, vaj bajame, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Squalane, Vaj gjethesh Eucalyptus , Mentol, Vaj trumze, Çamçakëz sklerotium, Çamçakëz Xanthan, Tokoferol, Cetearyl Glucoside, gliceracid A, Liceracid, Poz Limonen *, Geraniol *, Citral *. * Alergjen nga vajrat esenciale natyrale

error: Content is protected !!