Tani edhe ne Shqiperi

Produkte te Regjistruara në Ministrinë e Shëndetësisë Italiane

Oferta Verore 2022

Tani edhe ne Shqiperi

Produkte te Regjistruara në
Ministrinë e Shëndetësisë Italiane

>>Flokë të thatë, të dehidratuar dhe të dëmtuar nga dielli<<

OFERTA E SOTME

Flokë të thatë, të dehidratuar
dhe të dëmtuar nga dielli

Çdo femër kujdeset për flokët e saj dhe me ardhjen e verës duhet të kujdesemi më shumë. Ushqehuni dhe mbrohuni me produktet “Naturetica SUN“, 3 produkte me cilësisë së lartë 100% natyrale të garantuar dhe totalisht “Made in Italy”.

Të gjitha produktet Naturetica nuk përmbajnë PARAFINAT APO DERIVATET E NAFTES, PARABEN, ALKOOL, NGJYRA, SILIKONE, DERIVAT E KAFSHËVE, EDTA, BHA / BHT

Oferta e paketës verore:
Shampo hidratuese 
500 ml 
+ Balsam ushqyes dhe zbutës 
500 ml
+ HAIR COMPLEX 
30 tableta

1 – Shampo hidratuese – Biofamily

Shampo bio për flokë të thatë dhe të dëmtuar – me Vaj te dardhes me gjemba dhe proteina bimore të hidrolizuara. Ideale për të gjithë familjen specifike për flokë të thatë dhe të dëmtuar duke i dhënë më shumë shkëlqim dhe energji. Aroma e ëmbël. Është një produkt i koncentruar që mund të përdoret ashtu siç është në sasi të vogla ose i holluar në ujë.
Mënyra e përdorimit: Aplikojeni produktin në flokë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni tërësisht me ujë. Përdorimi i jashtëm
Referenca NABF09

1- Balsam ushqyes dhe zbutës – Biofamily

Një balsam ideal për flokët për të gjithë familjen, i pasuruar me vaj liri dhe vaj kastoriushqen dhe kreh flokët duke i bërë të butë dhe me shkëlqim, ekstrakti i trëndafilit nga veprimi zbutës dhe ushqyes. Mund të përdoret si një paketë maskash, për të parandaluar ndarjen e majave dhe për të hidratuar lëkurën dhe si një zbutës, për të ushqyer flokët. Ideale për flokë të thatë. Aromatik me ekstrakte bergamoti dhe çaji të zi që japin një ndjesi të këndshme me nota agrume.
Referenca NABF11

1 – HAIR COMPLEX

Hair complex është suplementi ushqimor i krijuar për të pasur një efekt të dobishëm në rritjen natyrale të flokeve.
Është i dobishëm në të gjitha situatat që mund të çojnë në dobësim të flokëve, si në gjendje stresi, ekspozim të tepërt në diell dhe mjedise të ndotura, si dhe në rast të ushqyerjes jo të duhur.
Mënyra e përdorimit: Rekomandohet marrja e 1 ose 2 tabletave në ditë me gjysmë gote ujë.
Referenca NA07

VEGAN OK – Prodhuar me përbërës me origjinë bimore të përshtatshme për vegjetarianët dhe veganët

CCPB – Konsorciumi për Kontrollin e Produkteve Organike të Bolonjës

AIAB – Shoqata Italiane e Bujqësisë Organike; Integrator ushqimor dhe kozmetikë të çertifikuar Bio Eco

Produkte te Regjistruara në Ministrinë e Shëndetësisë Italiane

Porositni dhe paguani në dorëzim


error: Content is protected !!