• 0 out of 5

  Zbokthit – SHAMPO ANTIFORFORA BIOFAMILY

   

  • Shampo kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 
  • Me vaj esencial tea tree, me efekt antibakterial 
  • Për të gjithë familjen
  • Ideale për lëkurën e irrituar dhe për të lehtësuar kruajtjen
  • Siguron një ndjesi të këndshme freskuese

   

  500 ml

  L 1.450
error: Content is protected !!