• 0 out of 5

  Krem fytyre/trupi COMPLETA – BIOFAMILY

   

  • Krem fytyre / trupi / duarsh – me gjalpë shea dhe kamomil
  • Për lëkurë të thatë, delikate dhe të plasaritur
  • Gjithashtu i shkëlqyer pas ekspozimit në diell 
  • Ideale për fëmijët 
  • Aromë e ëmbël e vaniljes dhe mandarinës
  • Bio – Organik 

   

   

   

   

  500 ml

  L 2.850
error: Content is protected !!