• 0 out of 5

  DIET COMPLETE – META SNELL

  • SUPLEMENT PER RENIEN E PESHES
  • Kontrollon ndjenjen e urise
  • Zvogëlon absorbimin e yndyrnave dhe sheqernave ne gjak

  Me alga deti Wakame që kontribuon në ekuilibrin e peshës trupore

   

   

   

  60 kapsula prej 741 mg

  L 2.750