• 0 out of 5

  Vaj krunde orizi – OLIO CRUSCA DI RISO

  I ashtuquajtur “vaji i rinisë”, ai përmban gama-oryzanol, antioksidantë më të fortë se vitamines E. Shkëlqen dhe kompakton lëkurën, eliminon rrudhat.

   

  • SUPLEMENT I DIETES
  • 100% I PASTER
  • PA PËRDORIM TË TRETËSVE

   

   

   

  250 ml

  L 1.550
error: Content is protected !!