• 0 out of 5

  Xhel për variçe – PHYTO LEGS GEL

   

  Një lehtësim i shpejtë dhe freskues për këmbët e fryra dhe të lodhura, ai gjithashtu vepron si një agjent kullues dhe tonifikues.
  Ideale për ata që qëndrojnë në këmbë për një kohë të gjatë, për shembull për punë.
  Kryen gjithashtu një VEPRIM VASOPROTEKTIV, për mirëqenien e venave tuaja.

   

  Nuk përmban:
  parabenë, SLES / SLS, vazelinë, vajra minerale, ngjyra sintetike dhe parfume.

   

   

  100 ml

  L 1.650