• 0 out of 5

  Çaj pastrues – TI DEPURA

   

  Çaj bimor i gatshëm për t’u holluar, si në ujë të nxehtë ashtu edhe në ujë të ftohtë, me efekt pastrues, tretës dhe tonifikues i përshtatshëm edhe për personat me hipertension dhe probleme me tiroiden.

   

  • 100% NATYRALE
  • PA ALKOOL
  • PA SHEQER
  • PA KONSERVANTE

   

   

   

  500 ml

  L 2.400
error: Content is protected !!