PROTETTIVO – Balsam buzësh MBROJTËS

 • BIOLOGJIKE
 • BUZËT E PASURRA
 • E DOBISHME NE RASTIN HERPES LABIALE
 • ANTIBAKTERIAL DHE ANTIVIRALE

4,5 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 700

Produkt i disponueshem

 • Përshkrimi dhe përdorimi
 • Perberesit

Përshkrimi dhe përdorimi

 • BIO
 • BUZËT E PASURRA
 • E DOBISHME NE RASTIN HERPES LABIALE
 • ANTIBAKTERIAL DHE ANTIVIRALE

Sinergjia e jashtëzakonshme e vetive të kalendulës zyrtare dhe vajit esencial të pemës së çajit i japin produktit një efekt i fuqishëm qetësues, qetësues dhe shërues.
Falë përbërësve prestigjiozë ushqyes natyralë, ky gjalpë kakao është veçanërisht i përshtatshëm për buzët e plasaritura dhe të dëmtuara nga agjentë të ndryshëm atmosferikë, si dielli dhe era.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

COD. NABC04

.

.

 • BIOLOGICO
 • LABBRA SCREPOLATE
 • UTILE IN CASO SI HERPES LABIALE
 • ANTIBATTERICO E ANTIVIRALE

La straordinaria sinergia delle proprietà della Calendula Officinale e dell’Olio Essenziale di Tea Tree conferiscono al prodotto
un potente effetto lenitivo, calmante e cicatrizzante.
Grazie ai prestigiosi ingredienti naturali nutrienti, questo burro cacao è particolarmente indicato in caso di labbra screpolate
e danneggiate dai diversi agenti atmosferici, come ad esempio sole e vento.

COD. NABC04

 

 

Ita: Ricinus Communis Oil, Candelilla Cera, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Octyldodecanol, Cera Alba, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Olea Europaea Fruit Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil*

Alb: Vaji Ricinus Communis, Candelilla Cera, vaji i farës Simmondsia Chinensis, Octyldodecanol, Cera Alba, vaji i bërthamës së Prunus Armeniaca, vaji i frutave Olea Europaea *, Gjalpi i farës së kakaos Theobroma, vaji i farës së Plukenetia Volubilis, vaji vegjetal i hidrogjenizuar, gjalpi i Butyrospermum Parkii, vaji i gjetheve Melaleuca Alternifolia, Calendula Officinalis Ekstrakt lulesh, tokoferol, acetat tokoferil, aroma, vaji i farës së Helianthus Annuus *

error: Content is protected !!