VOLUMIZZANTE – Balsam buzësh VOLUMIZUES

 • BIOLOGJIKE
 • EFEKTI VËLLIMOR
 • Stimulon dhe hidraton lekuren e buzeve

4,5 ml

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran

L 1.150

Produkt i disponueshem

 • Përshkrimi dhe përdorimi
 • Perberesit

Përshkrimi dhe përdorimi

 • BIOLOGJIKE
 • EFEKTI VËLLIMOR
 • Stimulon dhe hidraton lekuren e buzeve

Nga bashkimi i përbërësve aktivë me veprim antioksidues dhe rigjenerues si Acidi Hyaluronic dhe Capsicum, një efekt është
mbushës inteligjent, stimulues dhe hidratues.
Një aleat i çmuar i bukurisë dhe hidratimit të menjëhershëm për të luftuar formimin e radikaleve të lira dhe për të penguar plakjen e parakohshme të qelizave.

Dyqani fizik: Rruga Bardhyl 5 Tiran


COD. NABC07

.

.

 • BIOLOGICO
 • EFFETTO VOLUME
 • STIMOLA E IDRATA LA PELLE DELLE LABBRA

Dalla fusione di principi attivi ad azione antiossidante e rigenerante come l’Acido Jaluronico e il Capsico, nasce un effetto
smart filler, stimolante ed idratante.
Un prezioso alleato di bellezza e idratazione istantanea per contrastare la formazione dei radicali liberi ed ostacolare l’invecchiamento cellulare precoce.


COD. NABC07

Ita: Ricinus Communis Oil, Candelilla Cera, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Octyldodecanol, Cera Alba, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Olea Europaea Fruit Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Hyaluronate, Capsicum Annum, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil* *Mp da origine biologica.   Alb : Vaji Ricinus Communis, Candelilla Cera, vaji i farës Simmondsia Chinensis, Octyldodecanol, Cera Alba, vaji i bërthamës së armenisë Prunus, vaji i frutave Olea Europaea *, Gjalpi i farës së kakaos Theobroma, vaji i farës Plukenetia Volubilis, vaji i farërave Plukenetia Volubilis, Hydrogenated Soulonurnum Butteros , Tokoferol, Acetat Tokoferil, Aroma, Vaj i Farës Helianthus Annuus * * Mp me origjinë biologjike.

error: Content is protected !!