• 0 out of 5

  SAPUN NATYROR – VAJ DAFINE – Sapone alloro

   

  • si pastrues grimi;
  • për larjen e kokës dhe flokëve;
  • për higjienën intime;
  • për larjen e fëmijëve dhe foshnjave;
  • për rruajtje, në vend të shkumës nga mjekra;
  • për të larë rroba, me dorë ose në lavatriçe; në këtë rast të dytë, padyshim duhet të grihet përpara se të vendoset në lavatriçe;
  • në sirtarë ose dollapë për parfum;

  100 g

  L 700
 • 0 out of 5

  AGNOCASTO – E.i Agnocasto – Ovulacioni

   

  Crregullimet e ovulacionitmenopauzës, Akne, veprim galaktagogues (rritje ose rifillim i prodhimit të qumështit të gjirit).

  Vitex agnus-castum
  50 ml

  L 1.440
 • 0 out of 5

  VAJ BAJAME E ËMBLE – parfum talk – fëmijët

   

  • HIDRATUES DHE USHQIMOR 
  • IDEAL PËR MASAZHIN E FËMIJËVE
  • E MBAN LËKURËN TË TREGTUAR ELASTIKE GJATË DHE PAS SHTATZANISËS
  • Nuk përmban: Alkool • Parabenë • Fenoksietanol • EDTA • Ngjyra • Silikone • Derivate shtazore

   

   

   

  250 ml

  L 1.600
 • 0 out of 5

  Gjalpë Shea – KARITE’ BIO – 100% i pastër

   

  • Marrë me presim të ftohtë
  • 100% e pastër dhe BIO 
  • Për fytyrën dhe trupin
  • Kundër strijave

   

  50 ml

  L 1.670
 • 0 out of 5

  KREM STRIJAT – Për shtatzëninë – BIO

   

  • HIDRATUES DHE FORCUES
  • PARANDALON RRIJET 
  • KONTRASTON RELAKSIMIN E LËKURËS 
  • PARA DHE POST-PARAL
  • PA PARFUM

  Një krem ​​i pasur me përbërës të çmuar, organikë dhe natyralë: me vajra bimore Baobab bio, Rosa Mosqeta bio dhe Shea Butter bio.
  Kontraston dhe parandalon strijat gjatë lindjes.
  Falë natyralitetit të tij mund të përdoret edhe gjatë ushqyerjes me gji (fëmija do të jetë në gjendje të kapet në gji edhe pas aplikimit).

   

   

  200 ml

  L 2.500