• 0 out of 5

  Balta jeshile – Argilla verde

   

  • MASKË PËR FYTYRË DHE TRUP
  • ME EKSTRAKT KALENDULA DHE RUSCO
  • IDEAL PËR PASTRIMIN E LËKURËS /PËR PIKA TË ZEZA 
  • TONON VITHET
  • TË DOBISHME KUNDËR STRIJAT DHE CELULITIT

   

  200 ml

  L 1.200
 • 0 out of 5

  Hipertensioni – Murrizit – E.I BIANCOSPINO

   

  Kardiotonik pa toksicitet,  sedativ kardiak: palpitacione, anginë, neurozë kardiake, takikardi, aritmi.
  Hipotensor: normalizon presionin e gjakut me veprim të njëkohshëm në zemër.

  Crataegus oxycantha
  50 ml

  L 1.440
 • 0 out of 5

  Xhel për variçe – PHYTO LEGS GEL

   

  Një lehtësim i shpejtë dhe freskues për këmbët e fryra dhe të lodhura, ai gjithashtu vepron si një agjent kullues dhe tonifikues.
  Ideale për ata që qëndrojnë në këmbë për një kohë të gjatë, për shembull për punë.
  Kryen gjithashtu një VEPRIM VASOPROTEKTIV, për mirëqenien e venave tuaja.

   

  Nuk përmban:
  parabenë, SLES / SLS, vazelinë, vajra minerale, ngjyra sintetike dhe parfume.

   

   

  100 ml

  L 1.650
 • 0 out of 5

  OMEGA 3 VEGETAL

   

  • Per kolesterolin dhe presionin e gjakut
  • Mbron sistemin kardiovaskular
  • Ndihmon Aktivitenti antitrombotik
  • Ndihmon Shëndetin e lëkurës dhe flokëve

  75 ampula

   

   

  L 2.050
 • 0 out of 5

  QARKULLIMIT KAPILARIVE – PHYTO LEGS

   

  • FUNKSIONALITETI FIZIOLOGJIK I QARKULLIMIT
  • REZOLON INSUFFICIENCËN KRONIKE VENOZE
  • KUNDËR KAPILARIVE TË BREGILË
  • VENOTONIK ANTI-INFLAMATOR DHE ASTRINGENT

   

   

   

  60 kapsula

  L 2.250